Soprano Ice Laser

Anasayfa / Soprano Ice Laser

İstemeyen tüylerden kurtulmanın en iyi ve kısa yolu lazer epilasyondur. Diğer yöntemlerin sonucunda sivilce problemiyle karşı karşıya kalanlar için daha iyi bir uygulama düşünülemez. Lazer epilasyonların kullanımı cilt tonuna göre değişiklik gösterirdi. Buz Lazer modern lazer teknolojisi ile bronz ve daha koyu ten renklerinde, tüy renginiz nasıl olursa olsun istenilen sonuçlar elde etmek mümkün.

Lazer epilasyon, tüylerin azalmasında uzun süren bir etkiye sahip olmasından dolayı oldukça iyi bir yöntemdir. Günümüzde diğer yöntemler artık oldukça demode kalıyor. Modern lazer uygulamaları epilasyon esnasında meydana gelen acıyı en aza indirirken tüm tip cilt tonlarına uygun olarak vücudun farklı bölgelerinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Alma Lasers tarafından geliştirilen son teknoloji Soprano Ice, yeni başlığı ile artık 2 kat hızlı, ayrıca ten rengi ayırmadan ve en ince tüylerde bile mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diod Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem olan Buz Lazer (Soprano Ice), lazer epilasyon cihazları hakkında bildiğiniz “acı-ağrı” kavramını tamamen değiştiriyor

Buz Lazer (Soprano Ice), cihazın başlığının derinizin üzerinde ütü yaparmış gibi hareketi ile yapılıyor. Uygulama öncesi cilde soğutucu jel sürülüyor. Bu da lazer epilasyonlarda görülen yanma ihtimali riskinin önüne geçiyor. Cihaz başlığı cilde temas ederek sanki masaj yaparmış gibi uygulanıyor. Genel olarak acı ve yanma hissi yaşanmasa da sadece kıl köklerinin çok yoğun olduğu ve kemikli bölgelerde hissediliyor. Yöntemin fark yaratan tarafıysa ten ve tüy rengi fark etmeden herkese uygulanabiliyor oluşu. Bunun yanında sadece kışın değil, yazın da uygulanabiliyor. Etkisi ilk iki seanstan itibaren görülse de tam anlamıyla altı ile sekiz seansta sonuç veriyor.

Yüz’de Epilasyon

Cildiniz birçok tüy alma yönteminin uygulanabileceği en elverişli bölgenizdir. Üst dudak ve kaş bölgesi için en uygun olan işlem ağda ile ip ile yapılanlardır. Bazı özel tüy dökücü kremlerde bu bölgede kullanılabilir. Buz Lazer epilasyon üst dudak bölgesi için başka bir seçenektir. Ancak aynı işlem kaş arası, göz çevresindeki bölgeye kesinlikle etkilidir.

Vücut Epilasyonu

Bacaklarınızdaki tüylere müdahale etmeden önce, daha iyi sonuçlar elde etmek için; bir süre tüylerle dolaşmanızı gerektiren yöntemlere tahammül edebilir misiniz önce bunu düşünün. Eğer “ben varım” diyorsanız, buz lazer epilasyon sizin için en iyisi. Genital bölgedeki tüyler, kalın ve oldukça gür bir yapıya sahip olduğundan lazer epilasyonla kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Lazer yalnızca bacaklarındaki ya da genital bölgendeki tüyleri yok etmekle kalmıyor. Jilet ve ağda koltuk altına bölgesinde en çok kullanılan yöntemlerden biridir. lazer epilasyon en bu bölgedeki etkili yöntemdir. Sadece kadınlar değil; ense, sırt ve omuz bölgelerindeki kıllardan rahatsız olan erkeklerde uygulanıyor